Przygoda z Thera Band Polska

Wtorek, a w zasadzie już środa godzina 01:00

Togu Day w Kolonii…

Start !!!!

Ruszyliśmy wraz z Martą, ku kolejnej fitnessowej przygodzie, na specjalne zaproszenie Prezesa i wyłącznego dystrybutora na Polskę Thera Band Polska, Józefa Spałka. Tuż przed oficjalną częścią największych europejskich targów fitness FIBO 2015 w Kolonii miała odbyć się konwencja poświęcona przyborom do ćwiczeń marki Togu.

Jako, że każdy dzień w tygodniu był poświęcony pracy i treningom, a sam wyjazd był na całą noc podróży, cały dzień ćwiczeń i całą noc powrotu, namówiliśmy Gabrysia (Szwagra) do wspólnej podróży, a w zasadzie wykorzystaliśmy Go jako kierowcę 😛 Byliśmy więc wypoczęci i chętni do działania.

Oczywiście nie obyło się bez przygód związanych z szukaniem właściwej hali spośród niezliczonej ilości hangarów, ale sprawna komunikacja telefoniczna z pozostałą częścią Teamu Life Fitness Academy pozwoliła nam wreszcie dotrzeć na miejsce.

togu day

                                                    THERA BAND & LIFE FITNESS ACADEMY FAMILY

I co ?

Jest perfekcyjnie, z niemiecką precyzją przygotowane praktycznie wszystko. Zestaw słuchawkowy z tłumaczeniem w dwóch językach dla każdego, pełen katering, materiały i cała masa profesjonalnego sprzętu, w ilości takiej, by nikomu z ćwiczących niczego nie zabrakło.

Zaczęliśmy od warsztatów teoretycznych dotyczących badań, jak i o ile bardziej jest skuteczny trening w którym wykorzystujemy niestabilna podłoże. Cała masa świeżych informacji i tradycyjnie jak to bywa na nowych szkoleniach, obalanie teorii poznanej na studiach popartej nowszymi badaniami – dla tego tak ważny dla nas jest rozwój i ciągłe poszerzanie wiedzy, by lepiej i skuteczniej trenować naszych Ludzi. Branża fitness ciągle się rozwija i co rusz dzięki temu daje nam nowe metody i sposoby na skuteczniejsze osiąganie celów, z czego najbardziej będą zadowoleni nasi podopieczni 🙂

togu day1

Wreszcie nadszedł moment, który tygryski lubią najbardziej, czyli praktyka z premierowym wykorzystaniem sprzętu, tym bardziej że po długiej podróży byliśmy bardzo głodni ruchu i emocji jakie towarzyszą treningowi.

balanza                                                                             BALANZA BALLSTEP

Balanza Ballstep, Jumper i sprzęt dający ciału pobudzenie już od samego stania na nim, oraz gotowe zestawy do treningów obwodowych na niestabilnym podłożu. Akcesoria dodatkowe takie jak Brazil i to, co najbardziej przypadło mi do gustu czyli Patanga. Bardzo profesjonalny i funkcjonalny sprzęt z ogromną ilością zastosowań szybko zdobył nasze uznanie. Do tego jeden z treningów przeprowadzony w mocnym interwale dała nam i całej ekipie Master Trainerów Life Fitness Academy mnóstwo satysfakcji i powera, który objawił się mega dobrym humorem, tak, że nawet nie zauważyliśmy kiedy kilkugodzinne warsztaty dobiegły końca.

jumper

                                                                                   JUMPER TOGU

Zwieńczeniem wyprawy było oficjalne zaproszenie Master Trainerów Life Fitness Academy czyli Nas 🙂 do współpracy i prowadzenia w najbliższym czasie szkoleń dla Thera Band Polska.

Czas więc zacząć opracowywać programy szkoleń, podręczniki i schematy działań tak by przyszli adepci dostali jak najbardziej rzetelną, profesjonalną i bardzo energetyczną dozę wiedzy od wiecznie uśmiechniętej ekipy Life Fitness Academy.

Auuuuu :)))))

Ps. 9-10 maja zaliczamy kolejne szkolenie, więc będzie się działo 😛

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Przygoda z Thera Band Polska

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s